Aktuální situace COVID-19

Vážení zákazníci,

v návaznosti na aktuální situaci a na základě nařízení vlády je prodejna a servis pro veřejnost dočasně uzavřena.

Pro veřejnost vyřizujeme internetové objednávky z našeho e-shopu.

V tomto stavu nouze odesíláme všechny stroje značky Husqvarna a Honda. Stroje odesíláme po splnění předprodejního servisu.

Doprava ke každému stroji Vám bude doúčtována ve výši:
- motorové pily, foukače, plotostřihy, křovinořezy, ručně nesené stroje 200 Kč s DPH
- sekačky 490 Kč s DPH
- drobné zboží (struny, pracovní oděvy, obuv, drobné železářství,...)
- U tohoto sortimentu je cena dopravného 150 Kč, při platbě na dobírku doběrečné 35 Kč s DPH.

Otevírací doba pro firmy a živnostníky je pouze od pondělí do pátku v čase:
7:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00.
V sobotu je až do odvolání zavřeno, v případě nutnosti je možná telefonická domluva.

Jednofázové a třífázové elektrocentrály Honda

Jednofázové elektrocentrály střídavého napětí najdou své široké uplatnění při napájení menších elektrických strojů, ručního nářadí, elektroniky, na staveništi, v dílně i v domácnosti, u záchranných složek nebo jako záložní zdroje při přerušení dodávek el. proudu v domácnosti nebo na pracovišti. Pro zajištění vysoce kvalitního napájecího proudu je nezbytná kvalitní regulace napětí a výkonu.

Jednofázové elektrocentrály jsou členěny hlavně podle typu konstrukce a podle typu regulace napájecího proudu. Právě regulace napájecího proudu je velmi důležitá z hlediska vhodnosti napájení konkrétních typů spotřebičů. Dle typu regulace jednofázové elektrocentrály mohou napájet téměř celé spektrum spotřebičů; od prostého světlení přes elektromotory a ruční nářadí až po citlivou elektroniku a počítače nebo lékařské přístroje a vybavení.

Třífázové elektrocentrály Honda jsou zdrojem "motorového" elektrického proudu 400V/230V/50Hz a jsou největšími „pracanty“ z celé nabídky elektrocentrál. Jejich dlouhodobá životnost, minimální požadavky na údržbu a robustnost konstrukce je vyhledávána především profesionálními provozovateli z řad řemeslníků a stavebníků v terénu na rozlehlých staveništích, v těžebním průmyslu, SÚS, lesnictví nebo i v záchranných složkách nebo půjčovnách nářadí.